Spedice

Chci tuto službu

Zajistíme rychlou a bezpečnou spedici vašeho zboží vždy k vaší spokojenosti. Jsme flexibilním partnerem pro mezinárodní i vnitrostátní spedici. Disponujeme vnitrostátní sítí poboček, mezinárodní sítí přepravců a know-how, které stále rozvíjíme od roku 2000, čímž vám umožníme napojení na všechna důležitá centra pro váš business.

Mezinárodní a vnitrostátní spedice

Jak v rámci mezinárodní spedice tak i té vnitrostátní realizujeme přepravu balíků i palet. A postaráme se o kamionové přepravy a nadrozměrné náklady. U nás najdete řešení i v případě potřeby přepravit nebezpečné materiály (ADR) nebo pokud vaše zboží vyžaduje transport v chladírenských vozech. Samozřejmostí je také naše mezinárodní sběrná služba. Řešíme přepravy v rámci Evropské unie i mimo ni v pravidelných intervalech ale i individuálně dle požadovaných termínů. Součástí našich služeb je kompletní přepravní servis včetně vyřízení potřebných celních náležitostí.

Kontaktujte nás

Každý náklad doručujeme nejkratším a nejrychlejším možným způsobem. Stačí, když nám sdělíte termín a místo doručení a my zařídíme zbytek. Najdete nás hned na několika strategicky zvolených místech:

Rychlý kontakt

Stačí vyplnit tento krátký formulář a my vás budeme kontaktovat.

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Odeslat

Sídlo Praha

ROHLIG SUUS Logistics CZ s.r.o. Vinohradská 3217/167
100 00 Praha 10
Česká republika
Provozní doba Po – Pá: 7:00 – 18:00
So – Ne: ZAVŘENO

Kontakt na ostatní pobočky

Brno Benešov Olomouc Ostrava Zlín
  • TEL +420 734 448 133-4
  • indoorsales.cz@suus.com
    reklamace.rsl.cz@suus.com
  • 50.07752,
    14.48729