Reference

Podívejte se, jaké společnosti už využily služeb Joppa Logistics.

PETROF, spol s.r.o.

Rádi bychom poděkovali společnosti Joppa Logistics s.r.o. za profesionální dopravu a přístup k našim zakázkám. Především oceňujeme flexibilitu a osobní přístup referentů. Vyjadřujeme velké poděkování za logistiku do Polska, ale i dalších destinací – Německa, Rakouska atd.

Hermannová Markéta

KORDÁRNA Plus, a.s.

S Vaší společnosti spolupracujeme již několik let. Oceňujeme především rychlé vyřízení našich požadavků, tj. zpracování cenových poptávek a řešení nečekaných situací během přeprav zboží. Veškeré potíže, které se během spolupráce vyskytly, byly vždy vyřešeny ke spokojenosti obou stran. Obecně hodnotíme spolupráci jako dobrou a společnost JOPPA je pro nás prověřený a spolehlivý partner.

Mgr. Zelenák Peter

LPS Automotive, s.r.o.

Dopravu využíváme hlavně po České republice. S kvalitou služeb jsme velice spokojeni, vždy dochází ke skvělé domluvě s Vašimi pracovníky, oceňujeme vstřícný přístup k veškerým požadavkům, které jsou směřovány na Vaší společnost.

Zuzana Slámová

RAVAK a.s.

Společnost RAVAK a.s., která je největším výrobcem sanitárního vybavení dbá na vysokou kvalitu nakupovaných služeb a opakované využití spolupráce se společnosti Joppa v letech 2011 až 2016 tuto kvalitu jen potvrzuje.

Zdeněk Dostál

KRÁLOVOPOLSKÁ KOVÁRNA, s.r.o.

Několikaletá spolupráce je jasným důkazem toho, že jsme s Vašimi službami spokojeni. Oceňujeme rychlý, spolehlivý a profesionální přístup při přepravě našich zásilek. To vše za velmi příznivé ceny ať už se jedná o vnitrostátní přepravu či export do zahraničí, včetně výborné komunikace i zajištěním potřebných dokumentů.

Ondrej Svetlík

HOPI POPI, a.s.

Se společností Joppa Logistics, jako zasilatel i příjemce máme již několik let jen ty nejlepší zkušenosti. Většina zásilek je doručena příjemci řádně a včas. Komunikace s dispečery je rychlá, a pokud během přepravy dojde k problému, vždy najdeme společné řešení.

Alena Schneiderová

TECHNICKÉ MUZEUM V BRNĚ, p.o.

Se společností Joppa Logistic, s.r.o. jsme navázali spolupráci již v loňském roce a v letošním s ní dále úspěšně pokračujeme. Jsme rádi, že se našel soukromý dopravce, který za cenově dostupné služby nám vyjde vstříc i v případě nestandartních transportů předmětů cenné kulturní hodnoty. Kladné a bezproblémové vyřízení objednávky, rychlé a pružné jednání, vstřícný a profesionální přístup - to jsou atributy této firmy, s kterou chceme i nadále spolupracovat. Tuto firmu vřele doporučujeme.

Mgr. Dana Vedra