Reference

Podívejte se, jaké společnosti už využily služeb Joppa Logistics.

PETROF, spol s.r.o.

Rádi bychom poděkovali společnosti Joppa Logistics s.r.o. za profesionální dopravu a přístup k našim zakázkám. Především oceňujeme flexibilitu a osobní přístup referentů. Vyjadřujeme velké poděkování za logistiku do Polska, ale i dalších destinací – Německa, Rakouska atd.

Hermannová Markéta

Chropyňská strojírna, a.s.

Do funkce vedoucího odd. logistiky jsem byl jmenován 1.3.2018. Od té doby jsem s firmou Joppa Logistics, s.r.o. v kontaktu za účelem zajišťování přeprav. Ať už celokamionové přepravy, či částečné přepravy po různých destinacích Evropy. Ze začátku spolupráce panovala, řekl bych, mezi našimi firmami určitá dávka nejistoty, což se samozřejmě projevovalo v úbytku objednávek. Ale dnes mohu odpovědně říci, že Joppa Logistics, s.r.o. patří k nejvýznamnějším dodavatelům dopravy pro CHS. Musím s velkou vděčností a pokorou uznat, že přístup firmy Joppa Logistics, s.r.o. byl, je a doufám i bude vždy na vysoké úrovni, co se týče organizace jejich práce, přístupu, flexibility. A to naše požadavky jsou někdy těžko splnitelné a nezřídka jen firma Joppa Logistics, s.r.o. si s nimi dokáže poradit a nabídnout adekvátní přepravu. Děkuji ještě jednou za spolupráci a těším se samozřejmě na další.

Martin Rudyk

Howden ČKD Compressors s.r.o.

Společnost Joppa Logistics s.r.o. nás sama aktivně vyhledala a nabídla své služby. Hned ze začátku mě překvapila nízkou cenou a okamžitou reakcí na urgentní potřeby přeprav. Často jsou schopni zajistit přepravu tak, aby nakládka proběhla i hodinu po zadání a na výhodnost ceny to nemívá valný vliv. Po dvou letech spolupráce mohu pochválit i zodpovědné chování ke zboží, které v době přepravy neutrpělo žádnou újmu.

Lukáš Valenta

REMAK a.s.

Se společností Joppa Logistics naše firma velmi úspěšně spolupracuje již několik let. Řešíme především vnitrostátní a Slovenské přepravy a to jak celokamionové, tak dokládkové. Spolupráci bych hodnotil velmi kladně a rád bych vyzdvihl vstřícné, rychlé a profesionální jednání všech dispečerů. Za celou dobu naší spolupráce se nevyskytly žádné neřešitelné problémy. Naše nadstandardní požadavky a případné potíže během přepravy, byly vyřešeny rychle a k vzájemné spokojenosti. S toto firmou jsem velmi spokojen a mohu ji jen vřele doporučit!

Petr Zetek

Pardubický pivovar a.s.

S firmou Joppa Logistics s.r.o. spolupracujeme od roku 2018 a vaši dopravu využíváme hlavně na importy a exporty z Itálie. S kvalitou služeb jsme velice spokojeni. Vždy dochází ke skvělé domluvě s Vašimi dispečery, oboustranně si vycházíme vstříc a v případě jakéhokoliv problému nalezneme vždy snadné a rychlé řešení. Těšíme se na další spolupráci.

Michal Pátek

KORDÁRNA Plus, a.s.

S Vaší společnosti spolupracujeme již několik let. Oceňujeme především rychlé vyřízení našich požadavků, tj. zpracování cenových poptávek a řešení nečekaných situací během přeprav zboží. Veškeré potíže, které se během spolupráce vyskytly, byly vždy vyřešeny ke spokojenosti obou stran. Obecně hodnotíme spolupráci jako dobrou a společnost JOPPA je pro nás prověřený a spolehlivý partner.

Mgr. Zelenák Peter

ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o.

Se společností Joppa Logistics spolupracujeme již několik let. Využíváme služeb vnitrostátní i mezinárodní dopravy. S kvalitou služeb jsme velmi spokojeni a můžeme ji jen doporučit.

Magdalena Hubáčková

KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Dopravu využíváme hlavně v zahraničí, převážně v okolních západních zemích. S rychlostí doručení a kvalitou služeb jsme spokojeni. Velmi kladně hodnotíme rychlá řešení vznikajících problémů, kdy spokojenost zákazníků je prvořadým cílem obou stran.

Petr Neugebauer

HOPI POPI, a.s.

Se společností Joppa Logistics, jako zasilatel i příjemce máme již několik let jen ty nejlepší zkušenosti. Většina zásilek je doručena příjemci řádně a včas. Komunikace s dispečery je rychlá, a pokud během přepravy dojde k problému, vždy najdeme společné řešení.

Alena Schneiderová

TECHNICKÉ MUZEUM V BRNĚ, p.o.

Se společností Joppa Logistic, s.r.o. jsme navázali spolupráci již v loňském roce a v letošním s ní dále úspěšně pokračujeme. Jsme rádi, že se našel soukromý dopravce, který za cenově dostupné služby nám vyjde vstříc i v případě nestandartních transportů předmětů cenné kulturní hodnoty. Kladné a bezproblémové vyřízení objednávky, rychlé a pružné jednání, vstřícný a profesionální přístup - to jsou atributy této firmy, s kterou chceme i nadále spolupracovat. Tuto firmu vřele doporučujeme.

Mgr. Dana Vedra