References

You can check which companies have already used the services of Joppa Logistics.

PETROF, spol s.r.o.

We would like to express thanks to Joppa Logistics s.r.o. for its professional transport and attitude to our orders. We appreciate mainly the flexibility and personal attitude of the officers. We say our thanks for the logistics to Poland as well as to other countries – Germany, Austria, etc.

Hermannová Markéta

Chropyňská strojírna, a.s.

Do funkce vedoucího odd. logistiky jsem byl jmenován 1.3.2018. Od té doby jsem s firmou Joppa Logistics, s.r.o. v kontaktu za účelem zajišťování přeprav. Ať už celokamionové přepravy, či částečné přepravy po různých destinacích Evropy. Ze začátku spolupráce panovala, řekl bych, mezi našimi firmami určitá dávka nejistoty, což se samozřejmě projevovalo v úbytku objednávek. Ale dnes mohu odpovědně říci, že Joppa Logistics, s.r.o. patří k nejvýznamnějším dodavatelům dopravy pro CHS. Musím s velkou vděčností a pokorou uznat, že přístup firmy Joppa Logistics, s.r.o. byl, je a doufám i bude vždy na vysoké úrovni, co se týče organizace jejich práce, přístupu, flexibility. A to naše požadavky jsou někdy těžko splnitelné a nezřídka jen firma Joppa Logistics, s.r.o. si s nimi dokáže poradit a nabídnout adekvátní přepravu. Děkuji ještě jednou za spolupráci a těším se samozřejmě na další.

Martin Rudyk

Howden ČKD Compressors s.r.o.

Společnost Joppa Logistics s.r.o. nás sama aktivně vyhledala a nabídla své služby. Hned ze začátku mě překvapila nízkou cenou a okamžitou reakcí na urgentní potřeby přeprav. Často jsou schopni zajistit přepravu tak, aby nakládka proběhla i hodinu po zadání a na výhodnost ceny to nemívá valný vliv. Po dvou letech spolupráce mohu pochválit i zodpovědné chování ke zboží, které v době přepravy neutrpělo žádnou újmu.

Lukáš Valenta

REMAK a.s.

Se společností Joppa Logistics naše firma velmi úspěšně spolupracuje již několik let. Řešíme především vnitrostátní a Slovenské přepravy a to jak celokamionové, tak dokládkové. Spolupráci bych hodnotil velmi kladně a rád bych vyzdvihl vstřícné, rychlé a profesionální jednání všech dispečerů. Za celou dobu naší spolupráce se nevyskytly žádné neřešitelné problémy. Naše nadstandardní požadavky a případné potíže během přepravy, byly vyřešeny rychle a k vzájemné spokojenosti. S toto firmou jsem velmi spokojen a mohu ji jen vřele doporučit!

Petr Zetek

Pardubický pivovar a.s.

S firmou Joppa Logistics s.r.o. spolupracujeme od roku 2018 a vaši dopravu využíváme hlavně na importy a exporty z Itálie. S kvalitou služeb jsme velice spokojeni. Vždy dochází ke skvělé domluvě s Vašimi dispečery, oboustranně si vycházíme vstříc a v případě jakéhokoliv problému nalezneme vždy snadné a rychlé řešení. Těšíme se na další spolupráci.

Michal Pátek

KORDÁRNA Plus, a.s.

We have cooperated with your company for several years. We appreciate mainly the fast settlement of our requirements, i.e. processing of inquiries and solution of unexpected situations incurred during the transport of goods. Any troubles that incurred during our cooperation have been always settled as to satisfy both parties. Generally, we evaluate the cooperation to be at a good level. JOPPA is a proven and reliable partner for us.

Mgr. Zelenák Peter

ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o.

Se společností Joppa Logistics spolupracujeme již několik let. Využíváme služeb vnitrostátní i mezinárodní dopravy. S kvalitou služeb jsme velmi spokojeni a můžeme ji jen doporučit.

Magdalena Hubáčková

KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Dopravu využíváme hlavně v zahraničí, převážně v okolních západních zemích. S rychlostí doručení a kvalitou služeb jsme spokojeni. Velmi kladně hodnotíme rychlá řešení vznikajících problémů, kdy spokojenost zákazníků je prvořadým cílem obou stran.

Petr Neugebauer

HOPI POPI, a.s.

We, as a sender as well as a receiver, have had the best experience with Joppa Logistics for many years. The most shipments are delivered to their recipients properly and timely. The communication with dispatchers is fast and if there is a problem during transport, we always find a solution.

Alena Schneiderová

TECHNICKÉ MUZEUM V BRNĚ, p.o.

With Joppa Logistic, s.r.o., we have established cooperation already last year and we have been successfully continuing our cooperation this year. We are pleased to have found a private carrier who can accommodate us with affordable services even in the case of the non-standard transport of objects with a high cultural value. Friendly and trouble-free execution of orders, fast and flexible action, and an accommodating and professional approach - these are the attributes of this company, with which we would like to continue working. We fervently recommend this company.

Mgr. Dana Vedra